Posty w kategorii: Zdrowie

Krem pod oczy

W pielęgnacji twarzy niezwykle ważne jest zadbanie o skórę wokół oczu. Miejsce to jest bardzo delikatne i podatne na uszkodzenia.

kategoria: Porady, Zdrowie | Dodaj komentarz

Kilka słów o ziołolecznictwie

Drobne dolegliwości możemy wyleczyć ziołami. Mogą one także uzupełniać tradycyjne leczenie poważnych chorób, ale jedynie pod kontrolą specjalisty. Co warto wiedzieć o ziołolecznictwie? Jakich chorób nie można leczyć ziołami?

kategoria: Porady, Zdrowie | Dodaj komentarz

Jak pozbyć się zmian na skórze?

Z niewielkimi niedoskonałościami skóry można sobie poradzić samemu. Większych w ten sposób nie da się pozbyć, konieczna jest wizyta u specjalisty.

kategoria: Porady, Zdrowie | Dodaj komentarz

Kilka słów o protezach

Wiele osób (nie tylko w starszym wieku) ma braki w uzębieniu. Dziś to jednak nie problem. Protetyka skutecznie radzi sobie z brakami w uzębieniu.

kategoria: Porady, Zdrowie | Dodaj komentarz

Kiedy stosowane są leki Vigantoletten 500 i 1000?

  Ze względu na fakt, jak ważna dla prawidłowej pracy organizmu jest witamina D, na rynku dostępne są preparaty Vigantoletten 500 i 1000. Zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy mamy ograniczoną dostępność do promieni słonecznych, warto zainteresować się tymi lekami. Należy … Continue reading

kategoria: Dieta i odzywianie, Zdrowie | Dodaj komentarz

Kulinarna sztuka

Praca w restauracji to nie tylko gotowanie ciągle takich samych posiłków, czy przygotowywanie napojów. Nawet z czegoś tak prostego można zrobić prawdziwą sztukę, którą wszyscy klienci będą się zachwycać. Dzięki temu będą również wracać, by znów zobaczyć popisy głównego kucharza.

kategoria: Porady, Zdrowie | Dodaj komentarz

Smaczny i aromatyczny sok z wiśni

Bardzo wiele osób ceni sok z wiśni za jego wyjątkowy aromat i charakterystyczny, głęboki smak. W Polsce wiele jest przepysznych owoców, ale to właśnie wiśnie są wyjątkowe, co zawdzięcza się przede wszystkim klimatowi. Rosnące w innych szerokościach geograficznych wiśnie smakują … Continue reading

kategoria: Zdrowie | Dodaj komentarz

Cholekalcyferol- suplementacja

Witamina D3 jest konieczna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jest ona fizjologicznie syntezowana w skórze pod wpływem ekspozycji na promieniowanie UV a także dostarczana z pożywieniem.

kategoria: Zdrowie | Dodaj komentarz

Skóra dziecka i jej skuteczna pielęgnacja

Odpowiednie pielęgnowanie skóry dzieci i niemowląt to zagadnienie, o którym tak naprawdę można by mówić bardzo wiele. W rzeczywistości należy sobie powiedzieć, że obecnie sięga się przede wszystkim po sprawdzone metody pielęgnacji, które wykorzystywano już od dziesiątek lat i zawsze … Continue reading

kategoria: Zdrowie | Dodaj komentarz

Ekologiczne kosmetyki – coraz popularniejsze!

Chemia w kosmetykach powoli staje się historią! Rośnie nasza świadomość, a razem z nią motywacja do używania naturalnych kremów, maseczek, czy szamponów.

kategoria: Porady, Zdrowie | Dodaj komentarz