Posty w kategorii: Porady

Krem pod oczy

W pielęgnacji twarzy niezwykle ważne jest zadbanie o skórę wokół oczu. Miejsce to jest bardzo delikatne i podatne na uszkodzenia.

kategoria: Porady, Zdrowie | Dodaj komentarz

Nowoczesne farmaceutyki w plastrach

W chwili obecnej w aptekach dostępne są leki w plastrach. Są one wygodne, skuteczne tak samo, jak leki w tradycyjnej postaci tabletek. Mniej szkodzą naszemu przewodowi pokarmowemu i wątrobie, gdyż substancje lecznicze zawarte w plastrach omijają je. Jakie rodzaje plastrów … Continue reading

kategoria: Choroby - objawy i leczenie, Porady | Dodaj komentarz

Kilka słów o ziołolecznictwie

Drobne dolegliwości możemy wyleczyć ziołami. Mogą one także uzupełniać tradycyjne leczenie poważnych chorób, ale jedynie pod kontrolą specjalisty. Co warto wiedzieć o ziołolecznictwie? Jakich chorób nie można leczyć ziołami?

kategoria: Porady, Zdrowie | Dodaj komentarz

Jak pozbyć się zmian na skórze?

Z niewielkimi niedoskonałościami skóry można sobie poradzić samemu. Większych w ten sposób nie da się pozbyć, konieczna jest wizyta u specjalisty.

kategoria: Porady, Zdrowie | Dodaj komentarz

Kilka słów o protezach

Wiele osób (nie tylko w starszym wieku) ma braki w uzębieniu. Dziś to jednak nie problem. Protetyka skutecznie radzi sobie z brakami w uzębieniu.

kategoria: Porady, Zdrowie | Dodaj komentarz

Domowe peelingi na każdą kieszeń

Peelingi stosowane powinny być przez każdego. Nawet nastolatki powinny dbać o swoją cerę i regularnie wykonywać peelingi. Sklepowe półki pękają w szwach od gotowych produktów. Są jednak kosztowne i mogą obciążać domowy budżet. Warto więc jak można zaoszczędzić nie tracąc … Continue reading

kategoria: Moda i uroda, Porady | Dodaj komentarz

Wybór odpowiednich akcesoriów

Samo uprawianie sportu to dzisiaj trend bardzo powszechny, nie tylko w dużych miastach, ale w metropoliach szczególnie szybko przybywa miejsc, w których uprawiać można bardzo różne dyscypliny sportu.

kategoria: Porady | Dodaj komentarz

Właściwości witaminy D3 a ciąża

  Coraz to nowe badania pokazują, że witamina D jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Zwłaszcza dotyczy to budowy i struktury kości. Wpływa jednak także na układ mięśniowy i nerwowy. Przewlekły niedobór witaminy D może zaś wiązać się z … Continue reading

kategoria: Choroby - objawy i leczenie, Dieta i odzywianie, Porady | Dodaj komentarz

Kulinarna sztuka

Praca w restauracji to nie tylko gotowanie ciągle takich samych posiłków, czy przygotowywanie napojów. Nawet z czegoś tak prostego można zrobić prawdziwą sztukę, którą wszyscy klienci będą się zachwycać. Dzięki temu będą również wracać, by znów zobaczyć popisy głównego kucharza.

kategoria: Porady, Zdrowie | Dodaj komentarz

Skuteczne emolienty dla dzieci

Jak na pewno jest wiadomo wszystkim rodzicom dzieci, które cierpią na problemy ze skórą, emolienty to specjalne substancje umożliwiające skuteczne nawilżenie i natłuszczenie skóry oraz utrzymanie jej w odpowiedniej formie przez dłuższy czas.

kategoria: Porady | Dodaj komentarz